Støtt Flekkefjord Tigers

Hei,

Søndag 30 August arrangeres den såkalte Flekkefjords-Marsjen. Med tillatelse fra vår flotte sponsor Flekkefjord Sparebank ønsker klubben å delta på dette arrangemanget.

Opplegget er enkelt. Arrangøren har en pott på ca 85 000,- kroner som skal deles ut på lokale lag og foreninger. Alle deltakere møter opp ved jordet ved Atletklubben (ca ved kapellet). Man går/jogger/løper så en runde rundt Søylandstjernet. Underveis blir det aktiviteter og underholdning for både store og små og etter turen blir det servert gratis pølser, kaffe og saft. Man får ved fullføring av løpet også utlevert en stemmeseddel, hvor man kan stemme på det laget eller forening man ønsker skal få din støtte. Basert på hvor mange stemmer en klubb eller forening har fått, blir det delt ut en bit av nevnte sum.

Nå strekker vi ut en hånd til deg og ber om din støtte. Dersom vi klarer samle en god mengde mennesker som ønsker å støtte klubben vår vil det være kjærkomne kroner i klubbkassen.

Vi håper å se deg på søndag!

Sted: Jordet ved Atletklubben

Tid: Søndag 30 August, klokken 14:00

Hvem: Alle. Store, små, gamle, unge. Kan du gå er du med. Kan du ikke gå, så bærer vi deg.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Du kan bruke disse HTML-kodene og -egenskapene: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>